Skip links

.

.

Yönetim Kurulumuz

Mahmut Nedim KOÇYönetim Kurulu Başkanı
Adil KOÇYönetim Kurulu Başkan Vekili
Mehmet KOÇYönetim Kurulu Üyesi
Murat UMURYönetim Kurulu Üyesi
İsmail ABDULLAHOĞLUYönetim Kurulu Üyesi
Barış DÜZELYönetim Kurulu Üyesi

 

  

Yönetim Kurulu ÖzgeçmişleriMahmut Nedim KOÇ
Şanlıurfa’da 1965 yılında doğan Mahmut Nedim Koç 1986-1993 yıllarında demir çelik ürünleri imalatı ve ticareti yapmış, 1993 yılında kurucu ortağı ve yöneticisi olduğu Koç Haddecilik Teks.İnş ve Tic A.Ş den sonra 2004 yılında Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş. yönetim kurulu başkanı unvanı ile görevlerini yürütmektedir. 2012 yılının Mart ayında Dagi Yatırım Holding A.Ş.’nin yönetim kurulu başkanı olarak seçilmiştir. Aynı zamanda İzmir Demir Çelik A.Ş, Şanlıurfa Hacı Eyyüp Koç Vakfı, İzdemir Enerji Elektrik Üretimi A.Ş. ve Koç Metalurji A.Ş. firmalarının Yönetim Kurulunda görev almaktadır.

Adil KOÇ
Adil KOÇ, 02.12.1975 tarihinde Şanlıurfa ilinde doğmuş olup, iş hayatına 1990’lı yıllarda demir-çelik ürünleri ticareti ve imalatıyla başlamıştır. 1993 yılında kurulan Koç Haddecilik Teks. İnş. San. ve Tic. A.Ş.’nin unvanı değişikliği sonrası Koç Metalurji A.Ş olmuştur. Kurucu ortağı ve %100 ortağıdır. 2003 yılından 2023 yılına kadar yönetim kurulu başkanı görevini üstlenmiştir. 2023 yılından itibaren Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak devam etmektedir. Aynı zamanda Adil Koç Gayrimenkul A.Ş ‘de Yönetim Kurulu Başkanı, Eyyüpoğlu Holding A.Ş’de Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Hatay Yağları Türk A.Ş’de Yönetim Kurulu Üyesi ve Şanlıurfa Hacı Eyyüp Koç Vakfında Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almaktadır.

Mehmet KOÇ
1961 yılında Şanlıurfa’da doğdu. Farklı sektörlerde yatırımlar yapmak, iş sahaları açmak amacında birisi olarak; yatırımlarını demir – çelik, enerji, denizcilik ve perakende sektöründe yapmıştır. Demir – Çelik, Denizcilik, Enerji, Tekstil ve İnşaat sektörlerine ek olarak Tarım sektörüne yapmış olduğu yatırımı ise, Şanlıurfa’da yer alan 4,000 dönüm arazi üzerindeki tarım faaliyetleri temsil etmektedir.
İş hayatındaki temel misyonu Aile Şirketlerinin faaliyet alanlarını genişletmek ve ekonomik yapılanmalarını güçlendirmek olmuştur. Mehmet KOÇ Şanlıurfa’da başlayan iş hayatını geliştirmeye devam etmekte ve grubu ile birlikte Türkiye’nin farklı bölgelerindeki yatırımlarını sürdürmektedir. Şanlıurfa Hacı Eyyüp Koç Vakfı’nda Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almaktadır.

Murat UMUR
21.11.1979 Kars doğumludur. İlk ve ortaokulu Kars’ta tamamladı. Lise ve üniversite eğitimini Sakarya’da tamamladı. Meslek hayatına 2001 yılında İzmir de demir çelik firmasında başlamış olup; bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışı demir çelik sektöründe çeşitli görevlerde bulunmuştur. Son olarak Platinyum Demir Çelik A.Ş de Genel Müdür Yardımcılığı, Yolbulan Baştuğ Çelik A.Ş de Çelikhane Müdürlüğü yapmıştır. 2015 Yılında Koç Çelik A.Ş Çelikhane Müdürü ve sonrasında Koç Metalurji A.Ş firmasında Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü olarak devam etmektedir.

İsmail ABDULLAHOĞLU
İsmail Abdullahoğlu 1972 Antakya doğumlu olup, Çukurova Üniversitesi Muhasebe bölümü yüksek lisans mezunudur. Hatay Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’na kayıtlı olan İsmail Abdullahoğlu Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olup muhasebe finans yöneticisidir. 1997 yılında Demir Çelik Sektöründe Muhasebe alanında iş hayatına başlamış olup; 2007 yılında Koç Metalurji A.Ş de Muhasebe yöneticisi olarak işe başlamış 2018 yılından itibaren Yönetim Kurulu üyeliğinin yanı sıra muhasebe müdürlüğünden sonra mali işler müdürlüğü görevlerini üstlenmiş olup son durum itibariyle mali işler müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Barış DÜZEL
1982 yılı doğumlu Barış DÜZEL, 2005 Yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. 2005-2011 yılları arasında PwC (PricewaterhouseCoopers) Türkiye firmasında denetim asistanı olarak başladığı kariyerinde son olarak Denetim Müdürü pozisyonunda çalışmıştır. PwC ‘den sonra 1 yıl Turkcell’de Finansal Planlama biriminde çalışmış ve 2012 yılında DeFacto Perakende AŞ’ye katılmıştır. 2018 yılına kadar Defacto firmasında Denetim ve Gelir Koruma Direktörü, Yurtiçi Satış Direktörü, Yönetim Kurulu Danışmanı ve CEO Yardımcısı rollerinde hizmet vermiştir. Eylül 2018 itibariyle Koton Mağazacılık A.Ş. firmasında Yurtdışı Satış ve Yönetim Faaliyetlerinden sorumlu olarak doğrudan CEO’ya raporlamıştır. Barış DÜZEL, 2020 Yılı Ağustos ayından bu yana Dagi Giyim AŞ’de Genel Müdür görevini yürütmekte olup 2021 yılı Ekim ayı itibariyle Dagi Giyim ve Dagi Yatırım Holding firmalarının Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Dagi Yatırım AŞ’nin Genel Müdür görevlerini üstlenmiştir. Aynı zamanda Koç Metalurji A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almaktadır.